NOVINKA: Aktuálně je v sekci eSHOP dostupný Online seminář: Základy práce s kyvadlem za cenu 500,- Kč

Jak probíhá kurz? 

Kurz probíhá ve 3 dnech. Den kurzu může být libovolný, záleží na možnostech účastníků, většinou je to pátek, sobota a neděle. Každý den probíhá od 10 – 19h s krátkými přestávkami. První den se většinou učí teorie, práce s kyvadlem a základní práce a očišťování. Postupně se učíme všechny zákonitosti práce na sobě a znázorňovací tabulky. Celý kurz je pod mým dohledem, aby vše probíhalo správně a byli eliminovány všechny bloky pro práci na sobě. Ke každému účastníkovi přistupuji individuálně a vše si sám na sobě vyzkouší. Praktická část zabere většinu kurzu, takže účastník odchází s informacemi, které si sám na kurzu prožije.

Kde kurz probíhá a jak se k nám dostat?

Kurz probíhá v našem centru Příznaky Transformace v Mnichovicích (Praha-Východ) několik kilometrů východně od Říčan. Autem sjezd Velké Popovice/Strančice z dálnice D1 směr Brno. Je možná také vlaková doprava, která jezdí přímo z Hlavního nádraží Praha ze 7. nástupiště téměř každou půl hodinu směr Benešov u Prahy nebo Strančice. Ubytování je možné na Šibeničním vrchu ve městě, po domluvě se mnou je možná menší sleva pro naše fanoušky. Další ubytování možné v Říčanech. 

Co si vzít sebou na kurz?

Rozhodně je třeba vybrat si kyvadla. Já osobně doporučuji ozkoušenou stránku www.kyvadla.cz se kterou mám letitou pozitivní zkušenost. Kyvadla je třeba objednat co nejdřív, aby stihli přijít a byli připraveny. Po osobní domluvě je možnost kyvadla poslat na mojí adresu. Doporučuji z vlastní zkušenosti průměr velikosti 14mm a držátka ve tvaru přesýpacích hodin. Menší kuličky nemají výrazný cit v ruce a velké kuličky po delší práci ztěžknou a může z toho trochu bolet ruka. Tvar přesýpacích hodin se nejlépe drží a zamezí vypadávání nebo vyklouznutí z rukou. Také doporučuji objednat dvoje kyvadla, aby se mohli navzájem čistit, nebo v případě rozbití kyvadla nemusíte čekat týden na nové. Tabulky jsou součástí kurzu. Psací potřeby a papíry na zápisky mohu případně dodat já. Během kurzu je na stole menší občerstvení a věci na zobání. Vedle pracovny je i kuchyně, kde se dá ohřát jídlo. V okolí jsou i různé podniky, kde se dá najíst. Parkování je možné před centrem. 

Jaké jsou hlavní zásady práce s kyvadlem a metody SCPR?

  1. Být střízlivý a bez vlivu jakýchkoliv drog, většina prášků a cigarety nevadí. Jakmile se člověk dostane do stavu jiného vědomí požitím alkoholu nebo drog, je mu práce znemožněna a duchovní průvodci nedovolí na čemkoliv duchovně pracovat.  
  2. Být při práci v místnosti sám a bez zvířat pro maximální čisté pracovní prostředí.
  3. Odfiltrovat zvuky a případné negativní vlivy z okolí (řev z ulice, z vedlejší místnosti, telefonáty od lidí, nevhodná hudba). Já si vždy k práci pouštím meditativní nebo instrumentální hudbu, jelikož cokoliv zaujme naší pozornost skrze naše smysly, může ovlivňovat a ztěžovat naší práci. 
  4. Řádně dodržovat postup a nezrychlovat práci skrze zkratky. 
  5. Mít čistý záměr a respektovat svobodnou vůli. 
  6. Pracovat pravidelně, protože čím déle nepracujeme a zanášíme se negativními vlivy, tím je těžší pracovat a dostat se do vhodného stavu pro komunikaci. 

Můžu něco pokazit nebo si ublížit?

Nelze to, jelikož se jedná o inteligentní systém komunikace, který má své vyšší bezpečnostní principy. Nic se neděje bez souhlasu našich duchovních průvodců, kteří okamžitě zasáhnou, pokud má člověk nečistý záměr, nebo dělá to, co nemá dělat. Pokud člověk udělá nějakou „chybu“ dojde k okamžitému přerušení práce a všechny následné žádosti nebudou uskutečněny, dokud si člověk neuvědomí a následně nepročistí vše, co je špatně a nedojde k vyřešení problému.

Můžu pomáhat lidem?

Samozřejmě, ale silně doporučuji nabrat zkušenosti a osobní zodpovědnost. Většinou touha a nutkání pomáhat lidem pramení ze sebetrestání, kdy se to snažíme odčinit a to má za následek to, že budeme během terapie přebírat problémy druhých na sebe. Já jsem osobně začal s prací pro druhé lidi po roce, ale i tak jsem přebíral věci od jiných lidí a ničilo mě to kvůli pocitu viny a sebedestruktivním sklonům. Čistou práci pro druhé lidi jsem dělal až tak po 3 letech práce na sobě.

Komu všemu se může dělat SCPR? 

Lidem, zvířatům, dětem. Všem, pokud s tím Duše dotyčného souhlasí, což ve většině případů souhlasí. Mám zkušenosti se psem, dětmi od 2 let nebo i autistickými dětmi. Jejich Duše s terapií souhlasí třeba i bez jejich vědomí, protože dítěti ve 2 letech to těžko vysvětlíte. 

Kdo může SCPR dělat?

Skutečně každý.

Základy práce s kyvadlem - videoseminář

Základy práce s kyvadlem - videoseminář