Termíny terapií

Termíny terapií

Z osobních důvodů a změny své životní cesty jsem zavedl STOP STAV terapiím pro nové lidi.

Momentálně budu dělat terapie pouze lidem, kteří mají u mě terapie objednané z minulého roku a těm,

kteří u mě již byli a chtěli by znova. Budu se dále věnovat duchovní práci, ale skrze jiné možnosti,

jako duchovní knížky, online semináře, kurzy a přednášky.

Osobně preferuji myšlenku, že by se měl každý naučit pomáhat si sám a proto jsou v tuto chvíli vhodnější kurzy,

při kterých se  člověk naučí řešit svoje vlastní problémy jednoduchým a efektivním způsobem.

Děkuji za pochopení

 


 Instrukce a základní informace k terapiím.

Dobrý den, vítám Vás u dnešního videa, kde bych chtěl vysvětlit základy terapie. Toto video natáčím z důvodů, že při terapii každému vysvětluji základy, jak terapie funguje, a ne vždy řeknu to, co chci a navíc je to energeticky a časově náročné. Proto bych chtěl vše vysvětlit v tomto videu a zaslat každému, kdo podstoupí terapii u mě, aby měl všechny informace a nemuseli jsme se při terapii tolik zdržovat.

SCPR terapie je komunikace s duší a psychospirituální náprava. Používá se k tomu kyvadlo, které na systému tabulek, otázek a žádostí ukáže, co daný člověk potřebuje napravit nebo vědět. Funguje to skrze komunikaci s Vyšším já, kdy já se zeptám mého Vyššího Jáá, to se spojí s vašim Vyšším Já a to posléze komunikuje se Zdrojem neboli Stvořitelem. Tak je vlastně dosaženo maximální čistoty práce a odpovědí, kdy dostáváme nezaujaté odpovědi přímo od Zdroje a Vyšší Já mi to následně tlumočí skrze kyvadlo a tabulky. Komunikace probíhá i na úrovni duše, kdy člověk může být i překvapený, že odpovědi jsou jiné, než si myslel, protože to, co si myslíme my jako lidé je dost často zkreslené od odpovědi, kterou nám dá naše čistá podstata Duše.

Občas to vypadá, že při terapii zpočátku spěchám, ale je to způsobené tím, že se před terapií čistím, ladím a připravuji, a když se posléze zkontaktuji s člověkem, má na sobě různé energie, entity, přivtělené, parazity a připojené lidi. V rámci udržení vnitřní čistoty je pro mě nejdůležitější nejdřív očistit člověka a až pak si povídat o motivacích pro jeho terapii a z jakého důvodu ke mně jde, aby nedošlo k nějakému ovlivňování tím, co má člověk na sobě. Proto na začátku začínám pracovat hned, abych člověka očistil s tím, že když je třeba mu něco říct a sdělit, udělám to. Během práce je také vhodné nemluvit, pokud točím s kyvadlem, protože se soustředím a vysílám třeba žádost. Pokud člověk chce něco říct a přeruší mě, nic se samozřejmě neděje, ale je určitě vhodnější počkat.

Terapie není závislá na čase, ale vynaložené energii a množství otázek na které se člověk ptá. Cenu na konci určuje kyvadlo a pohybuje se od 1500kč do 2000kč podle množství vynaložené energie. Jsou lidé, co se ptají hodně a jsou lidé, co sedí a nic nechtějí vědět i to se samozřejmě odráží na délce a náročnosti terapie.

Terapie končí ve chvíli, kdy je naplněná duchovní energie, což je energie, kterou má každý člověk pro vlastní duchovní rozvoj. Pokud je tato energie vybitá, znamená to, že další čištění by bylo náročné, neharmonické a člověka by spíše zatěžovala, než mu pomáhala.

Během terapie a při začátku byste se měli cítit lépe, volněji, lehčeji, klidněji a mělo by být méně emocí, myšlenek a nižší potřeba mluvit. Pokud by Vás něco bolelo, nebo bylo nepříjemné, určitě mi to řekněte, protože to znamená, že bychom se měli něčemu věnovat a něco řešit. Co se týče citlivosti, někdo cítí více, někdo méně. Oboje je v pořádku, změny se i tak dějí, jen někdo má zvýšenou vnitřní citlivost a někdo ne.

Když zmiňuji pojem, že něco čistím nebo dám vyčistit, znamená to, že vyšleme skrze kyvadlo žádost Zdroji, že to co jsem našel, už nechcete mít a chcete to zrušit nebo rozpustit. Následné čištění trvá kolem 2 dní, kdy přesnou dobu čištění zmíním na konci. Aktivní čištění, které se děje skrze člověka trvá něco kolem 2 dní a pasivní čištění, kdy se změny dostávají skrze nejjemnohmotnější až po nejhrubohmotnější sféry trvá kolem 4 týdnů, kdy další terapie je vhodná až po uplynutí 4 týdnů. Ve výjimečných případech může být další terapie i dřív.

Následné čištění může probíhat různě, někdo má nárůst energie, někdo je unavený, někdo má výkyvy nálad, nebo vnitřní klid, je to velmi individuální. Nikdy nejde dopředu vědět, jak bude čištění probíhat a co se bude dít. Začnou se dít okolnosti, které je třeba, aby člověk prožil, aby došel tam, kam má, následkem čištění a terapie.

Druhů terapií je více na dálku třeba přes Skype, telefon, nebo ve spánku s tím, že účinnost je stejná. Pokud je terapie ve spánku, druhý den píši nebo volám lidem, co jsem řešil a napravoval. Terapii můžu dělat i jiným lidem na objednávku, pokud třeba nejsou probuzení nebo jsou to děti, psi, postižení nebo tak, s tím, že souhlas Duše je ve většině případů, protože Duše na sobě chce pracovat, i když dotyčný třeba ne.

Na konci terapie se můžete ptát kyvadla, na co chcete, na vhodnost třeba koupě, práce, vztahů nebo co Vás zajímá a v terapii to nebylo.

Terapie trvají různě od 30 minut do dvou hodin v závislosti na tom, jak se člověk ptá a co ho zajímá. Ve spánku trvá terapie přibližně půl hodiny, protože zde není interakce a vysvětlování, to je až druhý den, kdy volám klientovi, co jsem řešil, nebo čistil.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, nebo Vám něco nebylo jasné, určitě napište, ať máte všechny informace, které potřebujete.